Spacery z psami

 

Długie godziny w pracy? Problemy ze zdrowiem? Wakacje? Zdarzają się w życiu różne sytuacje, w których myślisz, że przydałaby się ktoś do pomocy w opiece nad psem. Dobrze trafiłeś! Chętnie przyjadę i Ci pomogę 🙂 Wezmę Twojego psiaka na wspaniałą wycieczkę, pełną atrakcji i zabawy, podczas gdy Ty zyskasz dla siebie trochę czasu.

Jak to wygląda?

Wiem, że Twój zwierzak jest dla Ciebie bardzo ważny, dlatego żeby mieć pewność w czyje ręce go oddajesz przed podjęciem każdej współpracy spotykamy się na spotkaniu zapoznawczym – poznajemy się, zadajesz mi wszystkie pytania jakie przyjdą do głowy, zaprzyjaźniam się z psem. W trakcie spotkania ustalamy szczegóły współpracy, podpisujemy dokumenty oraz wypełniamy ankietę, z której dowiaduję się wszystkich ważnych informacji o Twoim przyjacielu. Wspólnie we trójkę idziemy na krótki spacer, patrzę jak wygląda wasza rutyna w czasie wyjścia oraz jak pies zachowuje się na spacerze.

Wyznaczonego dnia o wyznaczonej godzinie zjawię się u twojego psa i zabiorę go na półgodzinną lub godzinną wyprawę po okolicy. Pobawimy się, sprawdzimy każdą kępkę trawy oraz poszukamy psiego towarzysza do zabaw. Jeżeli będzie taka potrzeba po powrocie dam mu jeść lub podam leki.

Twój pies z jakichś względów nie może biegać? Ma jakieś inne problemy zdrowotne? Specjalnie dla niego dobiorę inny rodzaj aktywności na spacerze, dostosowany do jego możliwości i preferencji.

Co zyskujesz?

Czas – po pracy nie będziesz musiał biec jak szalony do domu, bo wyjdę z Twoim przyjacielem w ciągu dnia. Dzięki temu wracając do domu zrobisz spokojnie zakupy, umówisz się z dawno niewidzianym znajomym lub pójdziesz obiecaną sobie od dawna na siłownię. Pies szczęśliwy będzie czekał na Ciebie i radośnie przywita Cię po powrocie 🙂

Spokój ducha – wyjeżdżasz na wakacje i zostawiasz psa z rodzicami, boisz się jednak, że może być dla nich za silny i energiczny. Żaden problem, przyjdę i pomogę Twoim rodzicom w spacerach. Nie będziesz musiał martwić się o nich i o psa, dostaniesz ode mnie zdjęcia swojego pupila i regularną relację co u niego słychać 🙂

Pomoc – złamałeś nogę i zastanawiasz się kto teraz wyjdzie z psem? A może jesteś w ciąży i potrzebujesz pomocy na spacerze kiedy jesteś sama w domu? Śmiało zadzwoń, pomogę Ci.

Bez względu na to z jakiego powodu potrzebujesz pomocy  ➡ Skontaktuj się ze mną. Wybierzemy najlepsze rozwiązanie i omówimy wszelkie szczegóły.

UWAGA: Prowadzę tylko opiekę dzienną – przychodzę w ciągu dnia o wyznaczonych porach, nie krócej jak na pół godziny oraz nie dłużej jak na godzinę (chyba, że na spotkaniu ustalimy inaczej). Nie hoteluję zwierząt oraz nie prowadzę całodobowej opieki w domu właściciela.