Wizyty u kotów

Długie godziny w pracy? Wakacje? Nie wiesz jak podać tabletki? Zdarzają się w życiu różne sytuacje, w których myślisz, że przydałaby się ktoś do pomocy w opiece nad Twoim kotem. Dobrze trafiłeś! Chętnie przyjadę i Ci pomogę 🙂 Odwiedzę Twojego kota, pobawię się z nim w jego ulubiony sposób oraz obdarzę go dużą ilością czułości.

Jak to wygląda?

Wiem, że Twój zwierzak jest dla Ciebie bardzo ważny, dlatego żeby mieć pewność w czyje ręce go oddajesz przed podjęciem każdej współpracy spotykamy się na spotkaniu zapoznawczym – poznajemy się, zadajesz mi wszystkie pytania jakie przyjdą do głowy, daję się poznać kotu. W trakcie spotkania ustalamy szczegóły współpracy, podpisujemy dokumenty oraz wypełniamy ankietę, z której dowiaduję się wszystkich ważnych informacji o Twoim przyjacielu. Pokazujesz mi gdzie są kuwety, jak je sprzątać, gdzie leżą ulubione zabawki kota i na co musze zwrócić uwagę podczas wizyty.

Wyznaczonego dnia o wyznaczonej godzinie zjawię się u twojego kota i spędzę z nim wspaniałe pół godziny lub godzinę. Pobawimy się, zaspokoimy kocie instynkty, a jeżeli będzie miał ochotę podrapię pod bródką i utulę. Jeżeli będzie taka potrzeba dam mu jeść lub podam leki.

Twój kot z jakichś względów nie może biegać? Ma jakieś inne problemy zdrowotne? Specjalnie dla niego dobiorę inny rodzaj aktywności, dostosowany do jego możliwości i preferencji.

Co zyskujesz?

Czas – po pracy nie będziesz musiał biec jak szalony do domu, bo będziesz wiedział, że u Twojego kota wszystko w porządku. Dzięki temu wracając do domu zrobisz spokojnie zakupy, umówisz się z dawno niewidzianym znajomym lub pójdziesz obiecaną sobie od dawna na siłownię. Kot szczęśliwy będzie czekał na Ciebie i radośnie przywita Cię po powrocie 🙂

Spokój ducha – wyjeżdżasz na wakacje i nie masz z kim zostawić kota? Żaden problem, przyjdę i zadbam o Twojego przyjaciela jak najlepiej. Koty bardzo źle znoszą zmianę otoczenia, więc pobyt w hotelu lub u obcej osoby potrafi być dla niego niezwykle stresujący. Korzystając z mojej pomocy nie będziesz musiał martwić się o niego, dostaniesz ode mnie zdjęcia i regularną relację co u niego słychać 🙂

Bez względu na to z jakiego powodu potrzebujesz pomocy  ➡ Skontaktuj się ze mną. Wybierzemy najlepsze rozwiązanie i omówimy wszelkie szczegóły.

 

UWAGA: Prowadzę tylko opiekę dzienną – przychodzę w ciągu dnia o wyznaczonych porach, nie krócej jak na pół godziny oraz nie dłużej jak na godzinę (chyba, że na spotkaniu ustalimy inaczej). Nie hoteluję zwierząt oraz nie prowadzę całodobowej opieki w domu właściciela.